Úvod

image

KVAZAR

- Energetické terapie, kurzy

- Ezoterické, spirituálne služby a poradenstvo

 

Vítam Vás na mojej stránke. Venujem sa alternatívnymi, duchovnými a energetickými spôsobmi liečenia. Ako kňaz Spirituálnej Cirkvi Svetiel Árkádie vykonávam čistenie priestorov od negatívnej energie, odvádzanie pripútaných duší od ľudí a z priestorov, odstránenie následkov čiernej mágie, prekliatia, porobenia a kúzla. Exorcizmus.

V prípade záujmu môžete využiť moje služby a terapie, zamerané na liečenie duše, mysle a fyzického tela aj v pohodlí vášho domova.

Moje služby a terapie nenahrádzajú lekársku starostlivosť a prácu zdravotných pracovníkov.

 

Alternatívna medicína

Čo sa vlastne skrýva pod týmto názvom? Áno, je to alternatíva ku medicíne klasickej. Sú to úplne rozdielne sféry s iným prístupom, inými technikami ale rovnakým cieľom - pomáhať ľuďom. Ich použitie sa navzájom vôbec nevylučuje, skôr naopak, takouto kombináciou sa dosahuje u chorého človeka rýchlejšie zlepšenie zdravotného stavu a ústup problémov. Žiaľ súčasná lekárska veda a lekári, ktorí ju praktizujú ( česť výnimkám ) opovrhujú týmito metódami a odmietajú o nich čo i len uvažovať. Je to trošku paradoxné, pretože už aj vedci sa dopracovali k zisteniam, že aj alternatívne spôsoby liečby sú rovnako prospešné človeku a v niektorých prípadoch aj účinnejšie.

Človek je súčasťou tohto sveta, tejto planéty, prírody. Mal by teda žiť s ňou v harmónii a správať sa k sebe a ku svojmu okoliu ako jeho súčasť, nie ako jeho pán. Z nášho "moderného a novodobého" života máme kopu zdravotných problémov a stresov. Namiesto toho, aby sme ich riešili, tak ich prehliadneme a potláčame chémiou ( lieky, umelé náhrady jedál... ). To, čo bolo kedysi prirodzené, na to zabúdame a nahrádzame to "zaručenými" pomocníkmi z reklám. A v tomto sa prístup modernej ( západnej ) a alternatívnej ( prírodnej ) medicíny líši.

Alternatívne metódy liečenia pristupujú k problémom tak, že hľadajú a riešia najskôr príčinu a keď sa tá podarí vyliečiť, príznaky sa už stratia samé. Pri týchto metódach sa nevyužívajú lieky, umelé prípravky ani nič podobné. Využívajú sa byliny, kvety, prírodné esencie, sviečky, kryštály, masáže, pôsobenie na rôzne body na tele, liečenie s energiou. Metód je veľa.

Našim cielom je ukázať vám cestu k poznaniu seba, fungovania tela nielen z vedeckého pohľadu a naučiť vás ako môžete prostredníctvom energií liečiť seba a iných, ako nájsť v sebe stratenú harmóniu, zdravie a pohodu.